שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

איך בוחרים מגנטים לחתונה איכותיים שלא דוהים?

מגנטים הם מזכרת שנשארת אצל האורחים גם אחרי שהחתונה נגמרת ונכבים האורות ברחבת הריקודים. כשאתם מארגנים את חתונתכם אתם רוצים שהיא חד-פעמית ושתיזכר בלב האורחים שלכם לנצח, ממש כמו האהבה הנצחית והחד-פעמית שלכם.

איך בוחרים מגנטים לחתונה איכותיים שלא דוהים?

מגנטים – מזמן כבר לא רק גימיק:

אז אם אתם מחפשים גימיק עם ערך מוסף – מגנטים לחתונה הם הפתרון עבורכם. מגנטים הם לא רק גימיק עם ערך מוסף אלא גם כמזכרת לאורחים מהחתונה שלכם. כיום שוק החתונות מאפשר לבחור במגוון מזכרות לאורחים בתור הכרת תודה על שהשתתפו בשמחתכם. עם זאת, מזכרות רבות נשכחות מלב ומדעת במהרה (למשל דברי אוכל למיניהם) ולכן עליכם לבחור במזכרת מיוחדת שתישאר לאורך זמן, למשל מגנטים.

בשל העובדה שהמגנטים כיום הם גימיק או מזכרת נפוצים עליכם לבחור ספק מגנטים איכותי. כמו שאתם בוחרים בקפידה אולם או גן אירועים, תקליטן ותפריט עליכם לבחור באותה קפידה גם ספק מגנטים. ספק זה יבטיח שהמגנטים לחתונה שלכם יהיו איכותיים לא ידהו עם הזמן ולא יתקלפו. עם זאת, מגנטים איכותיים הם לא הכל אלא רק ההתחלה ויש לשים לב למספר אלמנטים חשובים, בעיקר באירוע משמעותי כמו חתונה.

איך בוחרים מגנטים לחתונה שלא דוהים?

  1. ככלל, מגנטים לאירועים מצריכים גרפיקה ועיצוב משוקעים ומקצועיים, למשל כיתוב מעניין או אלמנטיים שונים. באופן הזה המגנט שלכם לא רק יהיה מזכרת מחתונה בלתי נשכחת אלא יצירת אמנות. לשם כך יש צורך לוודא המדפסת שבה משתמשים היא איכותית ומקצועית ושהדיו ייעודי למגנטים. שילוב של מדפסת ודיו איכותיים תשמור על איכות הצילום והוא יראה חי לאורך זמן, ממש כמו ברגע שבו צולם.
  2. לתוצאה מושלמת עוד יותר חפשו ספק מגנטים שגם עושה למינציה. הלמיניציה מאפשרת למגנט להישמר למשך זמן ארוך עוד יותר, כך שהחתונה שלכם תישאר מונצחת שנים ארוכות. ואפשר גם להוסיף למגנטים ערך מוסף, למשל להפיק אותם בפורמט גדול ולמסגר אותם כך שהם יהיו תמונה לכל דבר ועניין. אפשרות נוספת היא מסגרת מפולארויד שמאפשרת למגנטים מראה וינט'גי עתיק ומיוחד.

  3. וזה לא הכל – גם הצלם צריך להיות איכותי כי מגנטים לחתונה טובים אינם יכולים לחפות על צילום גרוע. צלם זה צריך להתמקצע במגנטים כי יש בכך מומחיות מיוחדת, למשל : מגנטים מפולוארויד מגיעים בגודל מיוחד של 10*10 וצילום ריבועי מצריך ידע, מומחיות ונסיון. כמובן שהצלם צריך להיות צלם אירועים מומחה ולא סטודנט לצילום שעושה חלטורות לפרנסתו. כך תבטיחו שהרגעים החשובים מהחתונה שלכם יונצחו באופן מקצועי ואמנותי על גבי המגנטים.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎