שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אז איזה שיר יכניס אתכם לחופה? - EAST-TLV

נדמה שהכל מוכן לערב הגדול שלכם. בחרתם מתוך מגוון רחב של אולמות אירועים בת"א ואיזור המרכז, ביצעתם אינספור מדידות, טעמתם כמה פעמים כל מנה בערב הטעימות וחתמתם על חוזים עם הספקים השונים לאירוע. אם יש משהו שחשוב שתדעו על הליך הפקת החתונה הוא, שלא משנה מה, תמיד תמצאו מה לעשות. בחירת השיר לחופה היא אחד מהרגעים המרגשים ביותר בהליך הפקת החתונה, ואחד מהדברים בו מושקע זמן רב וצירתיות רבה.

אז איזה שיר יכניס אתכם לחופה? - EAST-TLV

השיר שלכם:

לכל זוג יש שיר שהוא השיר שלו. לעתים מדובר על שיר שליווה את הדייט הראשון שלכם ואז הפך לשיר הרשמי שלכם, לזוגות אחרים יש שיר שהם נוהגים לשיר ביחד בנסיעות משותפות, ועבור זוגות אחרים הצלצול או השיר בהמתנה הוא השיר המשותף להם. לא מעטים הזוגות אשר הופכים את השיר הזה לשיר החופה שלהם, מאחר והוא מקפל בתוכו המון רגש. מאחר ומדובר בשיר הכניסה לחופה, כדאי שתהיה רלוונטיות למאורע עצמו, כך שאם מדובר על שיר שאינו בעל זיקה מיוחדת לאופי הכניסה לחופה, כן כדאי לחפש שיר אחר. אם מדובר על שיר אהבה או שיר רומנטי, הרי שהוא בהחלט יכול להיות השיר שיזכה להכניס אתכם אל החופה ולקדש אתכם בברית הנישואין.

מתייעצים עם חברים ובני משפחה:

כשחיפשתם אחר אולמות אירועים בת"א, התייעצתם עם כל מי שאתם מכירים: החל מקרובי משפחה, דרך קולגות לעבודה ועד מעגל החברים הקרוב. אם התייעצתם איתם לגבי מתחם האירועים בו תחגגו את החתונה שלכם, הרי שאתם יכולים להתייעץ איתם גם לגבי השיר המרגש שיכניס אתכם אל החופה. כדאי מאד להתייעץ עם הקרובים אליכם מאחר ולכל אחד יש את הסגנונות האהובים עליו ואת רשימות ההשמעה הקבועות שלו, כך שלכל אחד יש מאגר שירים אחר בלבו, דבר אשר יכול לסייע לכם בבחירת השיר, בעת שתיחשפו אל מגוון רחב של שירים, סגנונות ורעיונות שלא חשבתם עליהם.

משתפים את האורחים בבחירה:

האם חשבתם שתוכלו להפוך את בחירת שיר החופה שלכם לתחרות ריאליטי? תתפלאו, אך כן! זוגות רבים מתקשים מאד בבחירת שיר החופה, ולכן מתייעצים עם האורחים שלהם במטרה להגיע להחלטה. עם שליחת ההזמנה אל האורחים, מצרפים הזוגות טופס ובו רשימה של מספר שירים, שעל האורחים לסמן את השיר החביב עליהם וזה שלדעתם הראוי ביותר להכניס אותם אל החופה. האורחים שולחים בחזרה את התשובה באסאמס, דואר או תיבת המייל, וכך הזוג מגבש החלטה. מדובר על רעיון מדליק וחדשני שהופך את האורחים היקרים לכם לשותפים להחלטה המרגשת.

משדרגים את הכניסה אל החופה:

זוגות רבים בוחרים בקרוב אליהם שישיר להם את שיר החופה. לכל זוג יש את החבר שיודע לשיר, ועל כן מדובר על שידרוג מיוחד ומרגש. דמיינו לכם, שהחבר הטוב שלכם, עומד ושר לכם עם כניסתכם לחופה. מדובר על אירוע מרגש ומיוחד שהופך את החופה למקדש אמיתי של אהבה.

יום החתונה:

זהו. היום הגדול הגיע. כל שנותר לכם לעשות הוא לעלות על שמלת הכלה ועל חליפת החתן, ולספור את השעות עד לרגע שהכוס תישבר ותהיו בעל ואישה כפי שתמיד חלמתם. נסו להנות כמה שיותר מהיום הזה, הוא יום המגיע רק פעם אחת בחיים, והוא כולו שלכם! מזל טוב.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎